آوریل, 2019 بدون نظر دسته‌بندی

شرکت حباب افروز کویر سبز

شرکت حباب افروز کویر سبز با کادری مجرب و مجهز به دستگاه های اتومات و نیمه  اتومات در تولید و ارائه پاکت های پستی حبابدار محافظ و ضد آب آماده ارائه انواع پاکت پستی در تیراژ های مختلف می باشد.

ما افتخار داریم با بهترین تولید و مرغوب ترین کاغذ و چسب دو طرفه نظر مشتریان خوب خود را جذب کنیم.

هم اینک در این مطلب شروع به توضیح راجب محصولات شرکت کرده که تولید تمامی این محصولات با بهترین مواد اولیه بوده و آمادگی و امکان چاپ طرح های دلخواه شما مشتریان عزیز در سایز ها و اندازه های مختلف می باشد.

تولیدات شرکت حباب افروز کویر سبز:

انواع پاکت های پستی:

1-پاکت پستی حبابدار:

پاکت پستی حبابدار
پاکت پستی حبابدار

پاکت پستی حبابدار یکی از تولیدات شرکت حباب افروز است.پاکت های حبابدار که درونشان دارای یک لایه نایلون حبابدار می باشد.باعث ایجاد استحکام زیاد شده و ایمنی را برای محصول به وجود آورده و مانع رسیدن خش وخط ، نفوذ آب و رطوبت به محصول داخل آن می شود .

پاکت پستی حبابدار دارای اندازه های مختلفی می باشد که در بخش لیست قیمت می توانید از سایز ها و قیمت های آنها مطلع شوید .

این پاکت ها امن ترین و ایمن ترین پاکت برای ارسال اجناس و وسایل می باشد و به همین دلیل نیز برای ارسال اجسامی که شکستنی می باشند گزینه مناسبی می باشد. یکی از این پاکت های حبابدار پاکت سی دی می باشد که دارای ابعاد 160*160می باشد. که معمولا از این نوع پاکت حبابدار برای ارسال سی دی و دستبند و … استفاده می کنند.

همانطور که گفته شد پاکت پستی حبابدار درونشان دارای یک لایه نایلون حبابدار می باشد و همچنین این پاکت های حبابدار دارای 6 سایز مختلف هستند.

یکی دیگر از این پاکتها که سایز آن 120*230 است که اصطلاحا به این سایز پاکت، پاکت حبابدار 120 گویند که معمولا از این سایز پاکت پستی حبابدار برای پست و یا ارسال اجناسی مثل : شناسنامه، پاسپورت و… استفاده می شود وهمچنین پاکت پستی فرستنده گیرنده حبابدار بخاطر لایه نایلونی حبابدار داخل آن ، برای انتقال اجسامی که در برابر ضربه حساس بوده استفاده می گردد. به همین خاطر در ادارات پست اغلب از پاکت های پستی فرستنده گیرنده حبابدار استفاده می کنند.

جنس کاغذ پاکت پستی فرستنده گیرنده حبابدار اغلب از کاغذ تحریر 100 گرمی می باشد فروش پاکت پستی فرستنده گیرنده حبابدار در بسته 50 عددی می باشد. بغیر از پاکت پستی فرستنده گیرنده حبابدار A3که در بسته های 25عددی عرضه می گردد.

پاکت پستی حبابدار - پاکت لایه مشکی
پاکت پستی حبابدار – پاکت لایه مشکی

2-پاکت پستی لمینه (شفاف،مشکی ،متالایز):

پاکت های فوق از  لایه کاغذ+پلی اتیلن تشکیل شده است که علاوه بر مقاومت در برابر نفوذ آب از استحکام بالا برخوردار می باشد .از این پاکت ها برای ارسال مرسولات کم وزن همچون نامه ،اوراق،اسناد و… استفاده می شود.

پاکت پستی لایه مشکی (پاکت پستی محرمانه):

پاکت لایه مشکی - پاکت لمینه مشکی - پاکت لایه مشکی
پاکت لایه مشکی – پاکت لمینه مشکی – پاکت لایه مشکی

پاکت پستی نایلون مشکی یا پاکت لایه مشکی با داشتن یک لایه نایلون مشکی از استحکام مناسبی برخوردار بوده و بر خلاف حبابدار صرفا برابر رطوبت مقاوم می باشد.

این نوع پاکت ها برای ارسال چک، وجه نقد، شناسنامه و… استفاده می شود. داخل پاکت،نایلونی مشکی وجود دارد که مانع از دیده شدن اسناد داخل آن می شود.همچنین درب پاکت دارای بهترین چسب می باشد.

پاکت فرستنده گیرنده محرمانه نایلون دار داخل مشکی بخاطر لایه محافظی نایلونی داخل آن، اسناد داخل خود را برابر رطوبت و همچنین از دیده شدن محتویات داخل آن محافظت میکند.برای همین در مکاتبات مهم اداری که بسیار محرمانه است از پاکت محرمانه نایلوندار استفاده می گردد.

جنس کاغذ استفاده شده در پاکت فرستنده گیرنده محرمانه نایلوندار داخل مشکی اغلب کاغذ تحریر سفید 100 گرمی می باشد.بسته های پاکت آدرس دار نایلون مشکی محرمانه اکثرا 100 عددی می باشد. شرکت حباب افروز قابلیت چاپ انواع طرح های اختصاصی بر روی پاکت فرستنده گیرنده محرمانه نایلون دار داخل مشکی به صورت چاپ افست و در سایز دلخواه را دارا می باشد.

پاکت پستی متلایز شده

بخاطر لایه متلایز شده داخل آن محتوی پاکت را در برابر آب و نور محافظت کرده و همچنین می تواند بعنوان پاکت محرمانه نیز استفاده گردد .

پاکت متالایز بخاطر لایه براق و منحصر بفرد داخل خود مورد توجه شرکت های بزرگ قرار می گیرد.

از دیگر محصولات شرکت حباب افروز کویر سبز نیز می توان به پاکت نامه اوراق و اسناد و همچنین پاکت گراف دو جداره و همچنین پاکت پستی حبابدار مخصوص فروشگاه های اینترنتی را نام برد.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *