سپتامبر, 2019 بدون نظر پاکت پستی مشکی

پاکت پستی لمینه 

(شفاف،مشکی ،متالایز)

 

پاکت های فوق از  لایه کاغذ+پلی اتیلن تشکیل شده است که علاوه بر مقاومت در برابر نفوذ آب از استحکام بالا برخوردار می باشد .از این پاکت ها برای ارسال مرسولات کم وزن همچون نامه ،اوراق،اسناد و… استفاده می شود.

پاکت پستی لایه مشکی (پاکت پستی محرمانه)

 

پاکت لایه مشکی
پاکت لایه مشکی
پاکت پستی نایلون مشکی یا پاکت لایه مشکی با داشتن یک لایه نایلون مشکی از استحکام مناسبی برخوردار بوده و بر خلاف حبابدار صرفا برابر رطوبت مقاوم می باشد.
این نوع پاکت ها برای ارسال چک، وجه نقد، شناسنامه و… استفاده می شود. داخل پاکت،نایلونی مشکی وجود دارد که مانع از دیده شدن اسناد داخل آن می شود.همچنین درب پاکت دارای بهترین چسب می باشد.
پاکت فرستنده گیرنده محرمانه نایلون دار داخل مشکی بخاطر لایه محافظی نایلونی داخل آن، اسناد داخل خود را برابر رطوبت و همچنین از دیده شدن محتویات داخل آن محافظت میکند.برای همین در مکاتبات مهم اداری که بسیار محرمانه است از پاکت محرمانه نایلوندار استفاده می گردد.
جنس کاغذ استفاده شده در پاکت فرستنده گیرنده محرمانه نایلوندار داخل مشکی اغلب کاغذ تحریر سفید 100 گرمی می باشد.بسته های پاکت آدرس دار نایلون مشکی محرمانه اکثرا 100 عددی می باشد. شرکت حباب افروز قابلیت چاپ انواع طرح های اختصاصی بر روی پاکت فرستنده گیرنده محرمانه نایلون دار داخل مشکی به صورت چاپ افست و در سایز دلخواه را دارا می باشد.

پاکت پستی متلایز شده

بخاطر لایه متلایز شده داخل آن محتوی پاکت را در برابر آب و نور محافظت کرده و همچنین می تواند بعنوان پاکت محرمانه نیز استفاده گردد .
پاکت متالایز بخاطر لایه براق و منحصر بفرد داخل خود مورد توجه شرکت های بزرگ قرار می گیرد.
از دیگر محصولات شرکت حباب افروز کویر سبز نیز می توان به پاکت نامه اوراق و اسناد و همچنین پاکت گراف دو جداره و همچنین پاکت پستی حبابدار مخصوص فروشگاه های اینترنتی را نام برد.
Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *