سپتامبر, 2019 بدون نظر پاکت پستی حبابدار

پاکت پستی حبابدار

پاکت پستی حبابدار یکی از تولیدات شرکت حباب افروز است.پاکت های حبابدار که درونشان دارای یک لایه نایلون حبابدار می باشد.باعث ایجاد استحکام زیاد شده و ایمنی را برای محصول به وجود آورده و مانع رسیدن خش وخط ، نفوذ آب و رطوبت به محصول داخل آن می شود .
پاکت پستی حبابدار دارای اندازه های مختلفی می باشد که در بخش لیست قیمت می توانید از سایز ها و قیمت های آنها مطلع شوید .
این پاکت ها امن ترین و ایمن ترین پاکت برای ارسال اجناس و وسایل می باشد و به همین دلیل نیز برای ارسال اجسامی که شکستنی می باشند گزینه مناسبی می باشد. یکی از این پاکت های حبابدار پاکت سی دی می باشد که دارای ابعاد 160*160می باشد. که معمولا از این نوع پاکت حبابدار برای ارسال سی دی و دستبند و … استفاده می کنند.
همانطور که گفته شد پاکت پستی حبابدار درونشان دارای یک لایه نایلون حبابدار می باشد و همچنین این پاکت های حبابدار دارای 6 سایز مختلف هستند.
یکی دیگر از این پاکتها که سایز آن 120*230 است که اصطلاحا به این سایز پاکت، پاکت حبابدار 120 گویند که معمولا از این سایز پاکت پستی حبابدار برای پست و یا ارسال اجناسی مثل : شناسنامه، پاسپورت و… استفاده می شود وهمچنین پاکت پستی فرستنده گیرنده حبابدار بخاطر لایه نایلونی حبابدار داخل آن ، برای انتقال اجسامی که در برابر ضربه حساس بوده استفاده می گردد. به همین خاطر در ادارات پست اغلب از پاکت های پستی فرستنده گیرنده حبابدار استفاده می کنند.
جنس کاغذ پاکت پستی فرستنده گیرنده حبابدار اغلب از کاغذ تحریر 100 گرمی می باشد فروش پاکت پستی فرستنده گیرنده حبابدار در بسته 50 عددی می باشد. بغیر از پاکت پستی فرستنده گیرنده حبابدار A3که در بسته های 25عددی عرضه می گردد.
Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *